Голи: Чоп, 14 - Камені, 41, автогол, Черишев, 49

Малага: Камені - Росалес, Альбентоса, Філіпенко, Мігель Торрес - Хуанпу (Санта Крус, 58), Камачо, Ресио, Чорі Кастро - Шарлес, Чоп (Хорта, 23, АМСУ, 75)

Валенсія: Дієго Алвес - Барраган, Мустафі, Адерлан Сантос, Гайя - Дані Парехо, Хаві Фуего, Андре Гомеш - Фегулі (Родріго, 65), Алькасер (Везу, 90), Черишев (Пьятті, 78)

Попередження: Хуанпу, Альбентоса, Мігель Торрес, Ресио, Шарлес, Дуда - Мустафі, Гайя, Черишев, Фегулі, Пьятті

Поразка від Атлетика для Валенсії стало другим за короткий проміжок часу. З огляду на тривалу серію без програшів, розгром від басків вийшов досить болючим. Правда, у справжніх уболівальників все-таки були приводи для оптимізму, адже перший тайм на Местальї кажани провели на хорошому рівні. У 27-му турі, який був запланував на середину тижня, Валенсія приїхала на виїзд до Малазі , яку в першому колі перемогла з рахунком 3: 0.

Гарі Невілл в порівняння з грою проти басків зробив відразу п'ять замін у складі. В атаці разом з Денисом Черишевим виявилися Пако Алькасер і Софьян Фегулі, а в захисті на лівий фланг повернувся Антоніо Барраган. Команди досить довго зволікали, а першою забити змогла Малага. Хуанпу взяв гру на себе, обіграв декількох захисників, а після того, як його зупинили, м'яч успішно відскочив до Чопа, який з правого пробив точно в дальній верхній кут.

Малага зуміла вийти вперед, реалізувавши перший небезпечний момент у грі. Після цього взяття воріт малюнок матчу не змінився, а команди продовжили грати на середніх швидкостях практично без моментів. Гра почала розгойдуватися ближче до перерви, коли гості перехопили перевагу. Валенсія з кожною хвилиною захоплювала все більше території, а рахунок вдалося зрівняти на 41-й хвилині. Карлос Камені припустився грубої помилки, невдало зігравши на виході. Після подачі Андре Гомеша воротар намагався перевести м'яч на кутовий, але виконати задумане йому не вдалося, а м'яч полетів у ворота. У голкіпера Малаги були претензії до арбітра з приводу можливого порушення Черишева, але суддя показав на центр.

Після перерви Валенсія швидше включилася в гру і досить швидко зуміла вийти вперед. Летючі миші спіймали суперника на контратаці, Андре Гомеш зробив передачу на хід Черишеву, Денис обробив м'яч, а потім метрів з дванадцяти пробив Карлоса Камені.

Після забитого Валенсія продовжила грати першим номером. У Хаві Грасиі можливості для ротації менше, ніж у Гарі Невілла, тому анчоуси ближче до середини другого тайму почали сідати в фізичному плані. За рахунок замін тренеру Малаги вдалося трохи освіжити гру, але цього було мало для того, щоб зрівняти рахунок. У другому таймі анчоуси не завдали жодного удару в площину воріт Дієго Алвеса, а гол Дениса Черишева приніс Валенсії три очки.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Антоніо Барраган Шкодран Мустафі Адерлан Сантос Хосе Гайя Даніель Пареха Хаві Фуего Андре Гомеш Софьян Фегулі Пако Алькасер Денис Черишев Родріго Морено Пабло П'ятті Рубен Везу Я не дивився матч / Мені нема кого виділити